Platená reklama, ktorá Vám posunie čísla v biznise.

Prestaňte čakať pokiaľ si vás ľudia nájdu, 
postavte sa pred svojich zákazníkov ešte dnes.

    Či už ste veľká firma alebo samostatný podnikateľ, ktorý hľadá svojich potenciálnych                zákazníkov alebo sa snaží rozšíriť svoj dosah, Vaša cieľová skupina je na sociálnych sieťach.      A ak sa s nimi nebudete rozprávať Vy, budú to robiť Vaši konkurenti.
 
    Pomáhame firmám a podnikateľom prosperovať a zvyšovať ich príjmy tým, že                            odomykáme potenciál platených reklám na sociálnych sieťach, konkrétne na Facebooku.        Naše reklamné kampane Vám poskytujú vysokokvalitnú návštevnosť a konverzie, ktoré            potrebujete na rast Vášho biznisu.

Tri jednoduché ale vysoko efektívne
 možnosti platenej reklamy

   Sociálne siete poskytujú bezkonkurenčné možnosti zacielenia, vďaka čomu si môžete byť       istí, že oslovujete správnych ľudí, v správnom čase a za správnym účelom. 
   Úspešnosť platených reklám na sociálnych sieťach je o tom, že viete, čo a ako používať
 
   Naše kampane sú navrhnuté tak, aby podporovali rast podnikania; či už máte existujúce         kampane, ktoré nefungujú, ste nový v platených reklamách sociálnych sietí alebo                     potrebujete krátkodobú kampaň na podporu iného marketingu/produktu.

Optimalizácia existujúcich kampaní

Zvýšte návratnosť svojich existujúcich kampaní, aby ste získali potenciálnych zákazníkov a predaje, ktoré potrebujete na rast. Naše optimalizácie založené na údajoch sa zameriavajú na poskytovanie kvalitnejšej návštevnosti, vďaka čomu získate viac konverzií bez zvyšovania nákladov.

Kampane pre nových používateľov

Vaše cieľové publikum a obchodné ciele premeníme na vysoko výkonné platené reklamy na Facebooku. Priradíme vaše cieľové publikum ku konkrétnym reklamným setom, pútavým správam a vstupným stránkam s vysokou konverziou.

Krátkodobé kampane

Zrealizujeme vysoko efektívne krátkodobé kampane alebo projekty s pevným rozpočtom, vďaka čomu sa vaša firma rozbehne presne vtedy, keď to budete najviac potrebovať. Táto forma reklamy je Ideálna na uvedenie produktov na trh, dosiahnutie určitých cieľov alebo podporu iných kampaní.

Prečo využívať platenú reklamu od nás?

Neplatíte za veci, ktoré nepotrebujete

Ale nemusí to tak byť. 
 
Náša osvedčená štruktúra pre online rast vás dostane tam, kde chcete byť. 
Prvým krokom je dostať sa do kontaktu s nami a prediskutovať vaše obchodné ciele.

Stopercentná komunikácia

Komunikácia by mala danú spoluprácu oživiť, nie brzdiť.
 
Pravidelné updaty projektov, komunikácia na úrovni úloh, hovory, zoomy a video súhrny sú u nás štandardom.

Pokiaľ nedoručíme výsledky, pracujeme zadarmo

Sme si tak istí, že dokážeme priniesť výsledky že pokiaľ sa nedostavia výsledky neplatíte nič. V inom prípade, potom preberáme zodpovednosť za uvedenie projektu späť na správnu cestu.
  
100% zodpovednosť, žiadne výhovorky.